Jolanta Zakrzewska

Aktorka, wokalistka, manager, autorka tekstów…
Dwukrotnie dostąpiłam przyjemnego wyróżnienia ze strony redakcji miesięcznika „Pani” , która doceniając moje działania, wpisała mnie na listę Stu Polek. Uzyskałam również tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości przyznany przez Ambasadę Przedsiębiorczości Kobiet w 2012r. W trakcie mojej kariery miałam przyjemność współpracować
z wieloma znanymi artystami i licznymi teatrami dramatycznymi oraz muzycznymi w Polsce m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, a także Orkiestrą Filharmonii Łódzkiej i Sudecką Orkiestrą Filharmoniczną w Wałbrzychu.
W latach 90-tych pracowałam jako wokalistka teatrów muzycznych w krajach Bliskiego Wschodu – Omanie, Bahrajnie i Dubaju. Koncertowałam we Francji i krajach Beneluxu.

Obecnie poświęcam się głównie projektom muzycznym i satyrycznym. Stworzyłam wiele programów artystycznych, które (ku mojej radości) zyskały uznanie szerokiego grona odbiorców, m.in. „Histoire D’un Amor”, „Dalida” z kontynuacją w postaci projektu, w którym współuczestniczy Roman Sonnenberg – „Bonsoir Dalida, Hello Luis”, czy nacechowaną ostrym satyrycznym spojrzeniem „Fraszkoterapię”.

Zdaniem tych, którzy znają mnie najlepiej – jestem piękna, mądra, dowcipna i niezwykle utalentowana
– po prostu artystka! 🙂
Każdy ma prawo do własnej oceny… a tą najlepiej tworzą nie słowa, lecz czyny…
dlatego zapraszam do słuchania i na moje koncerty!